Kairi kuha

Kas magneesiumipuudus on ikka magneesiumi puudus?

Mageesiumipuudusest räägitakse palju. Mina tahan avada sulle selle tagamaid, mida sa ilmselt ei teadnud. Nimelt paljud meist lihtsalt raiskavad oma magneesiumivarusid ega suuda seda elementi otstarbekalt kasutada. Ma teen juukseanalüüse ning täiskasvanutel, iseäranis üle 40+ vanuserühmas, on magneesiumi raiskamine suur. Keha lihtsalt ei saa kasutada seda eluks vajalikeks funktsioonideks. Kuidas see juhtub?

Esimestel eluaastatel on äärmiselt oluline, et me saaksime oma närvisüsteemi reguleerima õppida. Meil on selleks vajalik tegelikult olemas. Kõik need uued muljed ja põnevad oskused, mida praktiseerida, ka kõik väiksed pettumused on närvisüsteemi treenimiseks. Kas ja kuidas meil lastakse seda teha, on iseasi. Räägin sellest varsti uues artiklis.

Läheme tagasi õppekogemuse juurde. Täiskasvanuna tead seda tunnet, mis tekib just Sinul siis, kui midagi uut õpid.
Üks inimene läheb sellest põnevile ja tahab uudsuse selgeks saada. Ta on hingega asja juures, kuid ei investeeri ennast emotsionaalselt üleliia. Teine lausa süttib ega suuda enne millegi muuga tegelda, kui on uue oskuse vähemalt mingil määral omandanud. Kõik muu elus vajalik jääb mõneks ajaks kõrvale ja kannatab, enese tõestamine on kui elu ja surma küsimus. Kolmas läheb ruttu närvi ja lööb käega ning tituleerib end kobaks ja mõtetuks ning jätab negatiivsete mõtete plaadi pikemaks kordama. Neljas tegeleb asjaga, kuid on sealjuures tundetu.

Esimene inimene on õppinud närvisüsteemi jätkusuutlikult reguleerima. Ta on heas kontaktis oma emotsioonidega ega karda neid. Ta mõistab, et need mööduvad varsti iseenesest ega jäta endast jälge maha. Ta saab kasutada oma magneesiumivarusid elutähtsateks funktsioonideks.

Teine tunneb emotsioone toorena ega oska rahuneda, kuid ta saab õpitud. Kolmas on veel rahutum ega jõua suurt kusagile. Neljas arvab, et tal on kõik korras ja et emotsioonide puudumine on tugevus.

Teine, kolmas ja neljas tüüp raiskavad magneesiumi. Nad ei saa seda kasutada täiel määral eluks vajalikeks funktsioonideks. See läheb lihtsalt kehvasti reguleeritud autonoomse närvisüsteemi tõttu kaotsi. Koos sellega läheb raisku suures osas ka kaltsium ja tõenäoliselt ka tsink. Paljud inimesed „raiskavad“ neid rahustavaid mineraalaineid, sest neil pole kunagi välja arenenud oskust end reguleerida ja emotsioonidega toime tulla.

Kuid lisaks on siin teinegi, rohkem füüsilise kehaga seotud teema. Nimelt mikroelementide krooniline puudus tänapäevases toidus. Kui mikroelemente napib, siis ei saa keha korralikult kasutada ka makroelemente, sealhulgas magneesiumit. Ka sel põhjusel hakkab magneesium kehaasse kuhjuma ja vedeleb kasutult.

Kuidas taaastada mikroelementide varud ja saada tõelist kasu ka magneesiumist? Siinkohal pakun sulle toeks „Elujõu käsiraamatut“.

Olen sellesse raamatusse pannud kokku kõik selle, kuidas tänases päevas end püsivalt hästi tunda ning eneses tervendaja äratada. See ei ole tavapärane tervisliku eluviisi ja toitumise raamat. Leiad sellest palju niisugust, mida mujalt ilmselt kuulnudki pole. Selle raamatu aluseks on minu kaheksa aastat kogemusi juukseanalüüside ja elujõu taastamise programmiga, tänu millele on raamatu soovitused tõepoolest tõhusad.

Raamatu leiad siit
https://energia.kairikuha.com/apollo

Ehedat elujõudu soovides
Kairi