Kairi kuha

Saame tuttavaks

Ma olen autor ja elujõutoetaja, olen pühendunud inimkonna tervise uuele tasandile viimisele. Meie vajaduste täpsemaks väljaselgitamiseks ja parimate lahenduste pakkumiseks kasutan oma töös juukseanalüüse. Need avavad enesetundega paremini vastavuses oleva pildi keha seisundist ja näitavad kätte probleemide algpõhjuseid. Nende abil on võimalik jälgida, kas elujõu suurendamisel püsitakse heal kursil, ning korrigeerida soovitusi vastavalt kehakeemia muutustele.

Võttes arvesse keha ja ajastu eripärasid, nõustan kliente teekonnal tõelise elujõuni. Minu kasutatavad meetodid tuginevad loomuliku eluviisi taastamisel ning keha toimimise tasakaalustamisel. Ma vaatan alati suuremat pilti ning valin välja meetodid, mis aitavad lisaks inimese elujõule taastada meie elukeskkonda. Me oleme jõudnud loodusest kaugenenud eluviisi ja toitumisega kohta, kus tavapärased lahendused pikas perspektiivis enam välja ei vea. 

Minu eesmärk on suurendada teadlikkust säästvast arengust, sest vaid nii suudame vähendada enneolematut toksilisust ja anda nii inimesele kui ka planeedile võimaluse terveneda.

Kairi, sa oled fantastilisi tarkusi meile jagamas! Super töö! Vaadates söögipoes olevaid tooteid - tekkib lausa hirm, mida me aastaid söönud oleme iseenda teadmata. Olen soovitanud sinu koolitusi mitmetele, olen ise õppust võtnud, sinu tarkusi lastele jaganud ja sõpru suunanud mõtlema toidule teise nurga alt. Olen soovitanud sind ka koolitajaks (ilma küll sinult luba küsimata), loodan, et sa ei pahanda, kuid sinu teadmised on seda väärt, et inimesed hakkasid tõsiselt mõtlema oma toidulaua peale.
Lille

Las ma aitan sul avastada elujõudu ja tasakaalu. Võta minuga ühendust ja alustame koos sinu sisemise jõu äratamist!

Oled valmis muutusteks?

Minu juurde jõudes oled avanud ukse sügava tervenemise maailma, et saaksid vabaneda väsimusest, avada oma potentsiaali ning hakata looma unistuste elu.