Kairi kuha

Tasuta materjal

Soovitan valida ühe kogumiku, mis sind hetkel kõige rohkem kõnetab. Kui oled jõudnud esimese läbi töötada, tule tagasi, et valida järgmine.

E-raamat: "Kuidas vabaneda rauapuudusest"

Võtad juba mitmendat vooru rauatablette, aga püsivat tulemust saavutanud ei ole? Rauavaegus ei ole lihtsalt raua puudus. Raud on meie elujõu näitaja. Väsimuse ajastul on tavapärane, et rauanäit on veres madal. Selle näidu korda saamine vajab laiapõhjalist lähenemist, mitte lihtsalt raua võtmist. Pealegi võib lisandi võtmine ilma aluseks olevaid probleeme lahendamata kehale hoopis kahjulik olla. Alusta juurpõhjuste lahendamist siit!

E-raamat: "Kuidas saavutada tervislik kehakaal"

Tervislik kehakaal on osa heast tervisest. Kaalu langetamise võtted sellest aluspõhimõttest kahjuks ei lähtu. Mistõttu ei anna need üldjuhul püsivaid tulemusi ning sageli lõpevad kaalu veelgi suurema tõusuga. Minu holistiline lähenemine kehale keskendub juurpõhjustega tegelemisele. Avasta uus maailm ja naudi tervet keha igas mõttes!

E-raamat "Kuidas alustada tervisliku toitumisega"

Ligi 70% inimesi peab end tervislikult toitujaks. Paraku ei kattu meie arusaam tervislikust sellega, mida keha tänases vajab. Kui see nii oleks, siis ei saaks meil olla väsimuse ega krooniliste haiguste epideemiat. Teadlased leiavad, et 75% sellest, mida keskmine läänlane sööb, ei teeni tema mikrofloorat, üht tervise alustala. Tutvu 21. sajandi inimesele ja oludele sobiva toitumise põhimõtetega siin!

E-raamat: "Kolm viisi, kuidas puhastada keha iga päev"

On aeg kummutada arvamus, et kevadine puhastuskuur smuutide ja teega on meie toksilises maailmas piisav tervise tagamiseks.
Keha puhastumisele aktiivselt kaasa aitamine võiks olla osa meie mõtteviisist ja elustiilist.
Kroonilisi haigusi seostatakse üha enam toksiinidega. Üha kasvav kaaluprobleem osutab samuti toksiinide liiasusele kehas. Uuri välja, kuidas saaksid lihtsate võtetega end toetada!

E-raamat "7 peamist põhjust, miks tekib PMS"

Suurem osa naisi kogeb vähemalt mingil eluetapil menstruatsioonieelseid vaevuseid. Kes langeb masendusse ega taha voodistki väljuda, teine kogeb viha või lausa raevu, kolmas kannatab peavalude, akne või kaalutõusu käes. Ükski neist ei ole naiseks olemise kohustuslik osa, vaid keha häirekell, millega anda teada täitmata vajadustest. Tutvu võimalike põhjustega, et leida probleemile lahendus.!

E-raamat: "10 viisi, kuidas toitumine ja elustiil kilpnääret mõjutavad"

Kilpnääre on meie keha jõujaam. Läbi tema näeme hästi, kas meie keha vajadused energia tootmiseks on täidetud või mitte. Kilpnäärmel on kohati tundmatuseni muutunud toidu ja loomulikust elust kauugenemise tõttu raske toota heaoluks vajalikku energiat. Siit saad teada, kuidas Sinu valikut kilpnääret mõjutada võivad.

E-raamat: "Kuidas muuta lapse toidulaud tervislikumaks"

Oled väsinud võitlusest toidulauas. Oled proovinud nii hea kui ka halvaga, kuid paremaks ei lähe ja valmistud juba käega lööma? Vaata enne siia. Ma olen emana käinud pika ja käänulise tee lapse toidulaua parandamiseks ja jagan Sinuga suurepäraseid nippe. Toitumisest sõltub lapse tervis, võta ohjad enda kätte ja tee toidulaud nutikalt tervislikumaks!

E-raamat: "Kust leida mahetoitu"

Inimkond on varasemalt söönud vaid mahetoitu. Meie keha on selleks loodud. Teadusuuringud näitavad, et juba nädal aega mahetoidul vähendab oluliselt pestitsiidijääke veres. Nendel ainetel pole mingit kohta meie kehas ning neid seostatakse paljude tänaste terviseprobleemidega. Poes on mahetoidu valik endiselt kasin ja hind kallis. Siit leiad nutikaid viise maheda hankimiseks.

E-raamat "Kuidas vabaneda kõhukinnisusest"

Mis sisse läheb, peab välja ka tulema. Eriti nüüd, kus toksiline koormus on suur ja meie tervis-heaolu sõltuvad keha tõhusast puhastumisest. Vähemalt kord päevas läbi käiv kõht on üks esimesi eesmärke, mida tervise toetamisel saavutada tuleks. Lahtistid ei ole lahendus, juurpõhjustega tegelemine aga küll. Võta need nipid kasutusse!

Võta ühendust!

See on Sinu võimalus leida endas üles tõeline elujõud!