Kairi kuha

Tagasiside

Kairi pakutav on nii ootamatust vaatepunktist, mitmekülgne, sügav, ehe ja elav, et paneb kõike tema poolt tulevat ootama ja lausa ahmima. Ja ma tean, et siis läheb mul jälle hulk taipamiste pusletükke paika, sest eelnevale lisaks on kõik Kairi jagatav üks tervik.

Heidi

Mul on olnud võimalus saada osa Sinu teadmistest juba üle aasta ja kui alguses jahmatas see, kuidas vaade toitumisele võib üldlevinust erineda, siis nüüdseks imetlen sügavuti minekut kõige peenemate nüanssideni inimese organismi toimimises. Avad silmad teadmisele, kuidas vastutus oma tervise ja toimetuleku eest lasub igaühel endal.

Ülle

Suur aitäh Sulle oma elujõuvaramut jagamast. Meie pere on Sulle väga tänulik, et aitasid meid jälle nö joone peale. Tegime omast arust juba kõike, aga tammusime ikka ühe koha peal. Nüüd abikaasa ütleb, et tal on energiat palju rohkem. Suurem laps on muutunud palju rahulikumaks. Väiksem laps, kes on olnud kolmandast eluaastast alates suur lihapõlgur sööb hästi lambapuljongit ja kanasuppi.  Aitäh veel kord Sulle! Meie pere liigub kindlalt köögiviljakat rada, sest see oligi see, mida vajasime ja otsisime.

Kaie

Suured tänud, et jagad enda teadmisi! Olen väga palju häid teadmisi saanud.  Olen 6 kordne vanaema, lastelastega olen palju koos. Tasapisi muudan nende toidulauda, kui nad minuga on. Võtavad hästi uuendusi vastu ja juurviljad maitsevad neile. Ütlevad, et mamma teeb hästi süüa. Ja et maakodu juurikad, marjad ja kasvuhoonesaadused on  maailma paremad! Aitäh sulle Kairi!

Kersti

Kairi, sa oled fantastilisi tarkusi meile jagamas ! Super töö! Vaadates söögipoes olevaid tooteid – tekkib lausa hirm, mida me aastaid söönud oleme iseenda teadmata. Olen soovitanud sinu koolitusi mitmetele, olen ise õppust võtnud, sinu tarkusi lastele jaganud ja sõpru suunanud mõtlema toidule teise nurga alt. Olen soovitanud sind ka koolitajaks (ilma küll sinult luba küsimata), loodan, et sa ei pahanda, kuid sinu teadmised on seda väärt, et inimesed hakkasid tõsiselt mõtlema oma toidulaua peale.

Lille

Suur väärtus, mida Kairi Kuha annab, on tavapärasest tõesti erinev lähenemine. Just see loksutab mõtte liikuma ja paneb küsima, kas seni ja tavapäraselt tervislikuna ja meile hea tunduv seda tegelikult on. 

Angela

Tagasisideks toitumise muutmisele – mu vereanalüüs näitab nüüd normaalseid numbreid. Enne valgevereliblede arv langes alla normi. Isegi minu mehel, kes sööb lisaks muid ebatervislikke toite, aga ka minu köögiviljaroogasid, on muutused. Tema kõrge kolesterool on allapoole läinud. Isegi arst küsis, mis te toitumises muutnud olete. Ma teile tablette siis veel ei kirjuta. Mul on tõsiselt heameel, et asi vaikselt toimib.

anu

Tagasiside juukseanalüüsidele

Osalemine elujõuprogrammis on olnud minul poolteist aastat võrratut teekonda parema mina juurde. Olen olnud imetluses, mida keha tegelikult korda saata suudab, millised energiavarud meis on, kui pakkuda kehale elutervet elukvaliteeti, mida hõlmab elujõuprogramm.

Energiatase on oluliselt tõusnud. Lihtne on nautida täisväärtuslikult päeva koos igapäevategevustega.

Emotsionaalne seisund on hüppeliselt muutunud, vabanedes üliemotsionaalsusest, hirmudest, ärevusest. Suhe ja suhtlemine lähedastega on muutunud selgemaks ja lihtsamaks. Välimusega seotud juuste, naha, küünte olukord on muutunud märgatavalt paremuse poole. Varem olnud kuiv ja kahvatu nahk on sile ja särav. Karmid ja tuhmid juuksed vahetuvad siidjate läikivate juuste vastu. Samuti hallid juuksed on vahetunud/vahetumas uute tervete heledate( see on minu juuste värv) juustega. Küüneplaat on sile ja tugevam.

Olen vaimustuses ja tänulik:)

Merje

Olen järginud elujõuprogrammi natuke üle aasta. Enda suureks rõõmuks avastasin selle nädala neljapäeval, et olen juba tõesti suutnud koguda varusid, mis aitavad igapäevaselt olla aktiivsem, rõõmsam, õpihimulisem jne. Avastus mille osaliseks sain oli tegelikult teiste jaoks võib olla lihtne ja loomulik, kuid minu jaoks suurt rõõmu tekitav. Läksin ühele armsale toredale inimesele külla kes elab neljandal korrusel ja oh seda rõõmu kui endalegi ootamatult lippasin külla nagu noor sälg ilma, et oleksin tundnud väsimust. Muidugi pean ütlema seda, et olen üle elanud tohutu trauma, mille tagajärgi ma veel ikkagi protsessin. See kõik on jäänud selle aasta sisse. Sellel aastal jätkan elujõu programmiga ja õpin juurde rõõmu, kerguse kogemist läbi erinevate programmide. Selle aasta moto on õppida elurõõmu kogema ja tundma. Jätkake ka siis kui see kõik tundub võib olla mõttetu ja nagu Sa ei märkaks endas muutust. Muutus tabas mind just sel hetkel, kui olin ootamise ära unustanud ja toimetasin igapäevaselt elujõu programmiga nagu oleksin seda teinud juba aastaid. Elagu elujõud!

Merli

Võta ühendust!

See on Sinu võimalus leida endas üles tõeline elujõud!