Kairi kuha

Htma privaatsustingimused

Isikuandmete töötlemine

Balanced Minerals OÜ (reg kood 14700184, juriidiline aadress Veski tn 69, 50409 Tartu, kontakt: kairi@kairikuha.com ) tegeleb individuaalsete toitumis- ja elustiilinõuannete pakkumisega klientidele. Seoses sellega on Balanced Minerals OÜ võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust ning on isikuandmete vastutav töötleja. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis
käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • aadress;
  • teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu)
  • terviseandmed (kaal, pikkus, juuksevärv, kaebused, toitumiseelistused, treeningud, puhkerežiim

 

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendile juukseanalüüsi ja elujõuprogrammi osutamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, teenus, kogus, kliendi kontaktandmed) kasutatakse ostetud teenuse osutamiseks ja raamatupidamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et pidada kliendiga ühendust ja pakkuda talle juukseanalüüsi ja elujõuprogrammi, ning uudiskirjateenuse tellimise korral ka uudiskirja edastamiseks. Terviseandmeid töödeldakse selleks, et pakkuda individuaalset nõustamist elujõuprogrammi raames. Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. 

Õiguslik alus

Andmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud teenuslepingu täitmise eesmärgil või juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Arvete koostamisel vajalikud isikuandmed (nimi ja aadress) edastatakse Balanced Minerals OÜ raamatupidamisteenuse osutajale, kelleks praeguse seisuga on Anypenny OÜ (www.anypenny.ee). Balanced Minerals OÜ uudiskirjaga liitunute isikuandmeid (eesnimi ja e-postiaadress, IP-aadress ja asukohariik), edastatakse e-postiturundusplatvormile Convertkit ( www.convertkit.com ) uudiskirjateenuse osutamiseks.

Veebilehe www.kairikuha.com külastusandmeid (IP-aadressid) töödeldakse anonüümselt pakutavate teenuste parendamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs
Isikuandmeid hoitakse salasõnade ja ajakohase viirustõrjetarkvaraga turvatud arvutites ja kõvaketastel. Juurdepääs isikuandmetele on Balanced Minerals OÜ töötajal, kes saab isikuandmetega tutvuda selleks, et osutada kliendile kokkulepitud teenust. Ettevõte rakendab asjakohaseid füüsilisi, ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kliendil õigus võtta tagasi nõusolek isikuandmete töötlemiseks, saates selleks e-kirja aadressil kairi@kairikuha.com. 

Säilitamine

Kliendile juukseanalüüsi ja elujõuprogrammi teenuste osutamiseks kogutud isikuandmeid säilitatakse kuni kliendisuhte lõpetamiseni, millest klient teavitab teenusepakkujat kirjalikult e-posti teel.

Uudiskirjaga liitumiseks esitatud andmeid hoitakse kuni uudiskirjast loobumiseni.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust Balanced Minerals OÜga e-posti teel aadressil kairi@kairikuha.com . Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine
E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Balanced Minerals OÜ tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Vaidluste lahendamine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Balanced Minerals OÜ tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele. Isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste puhul palun pöörduda Balanced Minerals OÜ poole e-posti aadressil kairi@kairikuha.com.

Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

KASUTUSTINGIMUSED

Palun tutvu kasutustingimustega enne Balanced Minerals OÜ (reg kood 14700184, juriidiline aadress Veski tn 69, 50409 Tartu; edaspidi „meie“) käitatava veebisaidi https://kairikuha.com/juukseanaluus/ (edaspidi „teenus või „veebisait“) kasutamist.

Teenuse kasutamise eeltingimuseks on kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga nõustumine ja nende täitmine. Need tingimused kehtivad kõikide külastajate ja kasutajate suhtes, kes soovivad teenustele juurde pääseda ja neid kasutada. 

Isikuandmed

Kui Sa tellid meie saidi kaudu teenust või kasutad kontaktivormi, siis kogume Sinu kohta isikuandmeid. Sellise teabe suhtes kehtivad meie privaatsussätted, millega saab tutvuda sellel saidil.

Ostud

Kui Sa soovid osta veebisaidi kaudu pakutavat toodet või teenust (edaspidi „ost“), pead esitama enda kohta teatavad andmed (näiteks krediitkaardi andmed Paypali kontole, ja kohaletoimetamise andmed).   Teenust kasutades tagad, et Sul on õigus kasutada ostu tegemisel kasutatavat krediitkaardi või muud maksemeetodit ning et Sinu esitatud andmed on korrektsed ja täielikud.  Teenuse osutamine võib eeldada kolmandate isikute kasutamist maksete tegemiseks ja ostude sooritamiseks.

Teavet esitades annad Sa õiguse edastada vastav teave kolmandatele isikutele privaatsuspoliitika alusel.  Meil on õigus tühistada teenuse ost, kui teenus või kaup ei ole kättesaadav või siis, kui tellimuses esineb vigu. Meil on õigus tühistada ost siis, kui on põhjust arvata, et see on tehtud pettuse teel või muud ebaseaduslikku võtet kasutades. 

Saidi muutmine

Me ajakohastame pidevalt toodete ja teenuste pakkumist veebisaidil. Mõnikord võib selles protsessis esineda viivitusi, mistõttu võib veebisaidil esineb teave olla vananenud või ebatäpne.  Seepärast on meil õigus uuendada ja muuta teavet ning parandada vigu ilma eelneva etteteatamiseta. 

Turundus

Kui Sa liitud meie uudiskirjaga, saadame Sulle teavet meie selliste toodete ja teenuste kohta, mis võiksid Sulle huvi pakkuda. Sa võid uudiskirjast alati loobuda. Küsimuste tekkimisel palun võta ühendust aadressil kairi@kairikuha.com.

Intellektuaalomandiõigused

Kõik käesoleval saidil sisalduv materjal ja sellega seonduvad intellektuaalomandiõigused kuuluvad meile (v.a tasuta andmebaasidest kasutusse võetud intellektuaalomandiõigusega kaitsmata fotod, millel on esitatud vastav märge). Veebisaidil leiduvaid materjale on lubatud kasutada vaid isiklikul otstarbel ja muutmata kujul. Illustratsioone, foto-, video- ja audiomaterjale ei ole lubatud kasutada eraldi nendega koos käivast tekstist.

Viidad meie saidil

Võime lisada oma saidile viitasid kolmandate isikute saitidele ja allikatele. Need on esitatud vaid teabe eesmärgil ega tähenda asjaomase saidi või allika heakskiitu. Meil puudub igasugune kontroll kolmandate isikute saitide sisu
ja allikate üle ning me ei vastuta nende kasutamise eest. 

Oled valmis muutusteks?

Minu juurde jõudes oled avanud ukse sügava tervenemise maailma, et saaksid vabaneda väsimusest, avada oma potentsiaali ning hakata looma unistuste elu.