Elujõudu suurendavad koolitused

Köögiviljaka elu meistriklass: magustoidud

Oled otsustanud magusast loobuda, kuid ei suuda sellest lubadusest kinni pidada? Ära muretse, magusat elu saab elada ka ilma suhkru ja muude magustajateta. Isegi kuivatatud puuvilju ei ole tarvis. Vaata, kuidas valmistada torte, vahvleid, jäätist ja muud magusate köögiviljade abil! Vii tervisliku toidu valmistamine täiesti uuele tasemele! Koolitusvideod on eelsalvestatud ja saad neid vaadata enda valitud ajal.

 

Köögiviljaka elu meistriklass:
soolane toit

 

Kuidas valmistada hõrke soolaseid köögiviljaroogasid, millega kostitada külalisi või millega üllatada peret nädalavahetusel? Tervistavaid köögivilju mahub paljudesse kohtadesse, kus Sa neid oodatagi ei oskaks. Näiteks karaskisse või sushisse, neist saab valmistada pitsapõhjasid, pastat ja lasanjet. Lase oma fantaasial lennata ning pane oma kokaoskused proovile! Koolitusvideod on eelsalvestatud ja saad neid vaadata enda valitud ajal.

Köögiviljaka elu algkursus

Kuidas panna kolm korda päevas lauale tervistavaid köögiviljaroogasid? Kas peale supi, ühepajatoidu ja salati veel võimalusi on? Kuidas asendada kartulit toitainerikkamate variantidega?

Mismoodi valmistada vähese vaevaga tervistavat toitu ka siis, kui oled rampväsinud ja pea ideedest täiesti tühi?

Juhendan Sind sellel väga erilisel kursusel valmistama köögiviljaroogasid nii, et Sul on lõputult ideid ja retsepte ei olegi tarvis.  Kursus on jõukohane ka vähese söögivalmistamisoskuse korral. Lisaks palju hüva ja üllatavat nõu selle kohta, kuidas toitumisega tervist toetada. Koolitusvideod on eelsalvestatud ja saad neid vaadata enda valitud ajal.

Peatselt on tulemas veelgi põnevaid kursuseid: 7 päevaga magusaisust vabaks ning hea une saladused!