Kes ma olen?

Tere tulemast! Mina olen Kairi ja annan Sulle suurepärast nõu, kuidas kasvatada elujõudu, et leiaksid elus rõõmu ja rahulolu ning saaksid oma unistusi teoks tegema asuda.

Mul on nii hea meel, et oled energia ja heaolu otsingutel siia jõudnud. Tahan Sulle rääkida pisut sellest, kes ma olen ja millega ma tegelen.

Ma tunnen ennast tänasel päeval imeliselt ja armastan oma elu. Mu süda rõkkab rõõmust ja ma tahan jagada ka teistega seda, kuidas avastada oma vägi ja elada energiast tulvil elu. Sest ma olen täiesti veendunud, et energia on kõige hea alus siin ilmas. Energia annab positiivse olemise, jõu tulla kõigega toime, olla armastav ja võtta vastu armastust ning elada elu täiel rinnal. Energia käivitab Sinu sisemise tervendaja. Olen korduvalt kogenud ja märganud, kuidas suur elujõud aitab luua külluslikku ja rõõmuga täidetud, harmoonilist elu.

Mõne aasta eest oli mu elu hoopis teistsugune. Väljast vaatajale tundus kõik korras – tore perekond, kaunis kodu ja kindel töökoht. Sõin mahetoitu ja tegin hoolega trenni. Miskipärast ei pakkunud see kõik mulle suurt rõõmu ja mu keha oli madalseisus. Kurnatus oli minust võitu saanud ning hommikul voodist tõusmine tundus tõelise kangelasteona. Lisaks vaevlesin peavalude ja pidevate külmetuste küüsis ning arstid ei osanud minuga midagi peale hakata. Jäin ühe aastaga vähemalt kümne jagu vanemaks. Minust sai erak ja ma kaotasin oma sihi elus. Suutsin kuidagi oma päeva õhtusse veeretada ja murdsin pead selle üle, kuidas leida jõudu järgmise jaoks.

 

Pärast pikki otsinguid ja mediteerima hakkamist avastasin sellise energiaprogrammi nagu Nutritional Balancing. Mulle sai päris ruttu selgeks, et just see holistiline lähenemine aitab mind mustast august välja. Programmi järgimine on täielikult muutnud mu tervist ja lausa elu tervikuna. Teadsin kohe alguses, et see on minu tee ja et varsti juhendan teisi selles, kuidas õitsele puhkeda ning elust rõõmu tunda. Tänaseks päevaks on minust saanud väljaõppinud Nutritional Balancing programmi nõustaja ja refleksoloog. Need kaks meetodit koos heaolu ja toitumise põhjaliku täiendava uurimisega on loonud kindla vundamendi, mille alusel pakkuda Sulle üht kõige põhjalikumat ja tulemuslikumat energia suurendamise ja stressi vähendamise programmi.

Siin ma olen – valmis aitama Sind teekonnal imelise elu poole!

 

Ehedat elujõudu soovides

Kairi