Kes ma olen?

Tere tulemast! Mina olen Kairi ja ma aitan inimestel kasvatada elujõudu, et nad vabaneksid väsimusest ja saaksid elada oma unistuste elu.

Ma tunnen end imeliselt ja armastan oma elu. Tahan jagada Sinuga seda, kuidas taastada elujõud ja pakatada energiast iga päev. Elujõud on kõige hea alus siin ilmas. Elujõud käivitab Sinu sisemise tervendaja. See annab Sulle positiivse olemise, jõu tulla kõigega toime, olla armastav ja võtta vastu armastust ning elada elu täiel rinnal.

Mõne aasta eest oli mu elu hoopis teistsugune. Väliselt oli kõik hästi – tore pere, kaunis kodu ja hea töö. Sõin mahetoitu, mediteerisin ja tegin hoolega trenni. Sellest olenemata olin rampväsinud ja vaevlesin erinevate tervisehädade käes ning arstid ei osanud minuga midagi peale hakata. Jäin ühe aastaga vähemalt kümne jagu vanemaks. Minust sai erak ja ma kaotasin sihi elus.

Pärast pikki otsinguid avastasin juukseanalüüsidel põhineva ja individuaalseid vajadusi täitva Nutritional Balancing programmi. Selle järgimine on täielikult muutnud mu tervist ja lausa elu tervikuna. Tänaseks on minust saanud väljaõppinud Nutritional Balancing programmi nõustaja ja refleksoloog. Need kaks meetodit koos heaolu ja toitumise süvitsi uurimisega on loonud kindla vundamendi, mille alusel saan pakkuda Sulle väga põhjalikku ja tulemuslikku nõu Sinu tõelise potentsiaali vallapäästmiseks.

 

Ehedat elujõudu soovides

Kairi