Kasutustingimused

Palun tutvu kasutustingimustega enne Balanced Minerals OÜ (reg kood 14700184, juriidiline aadress Veski tn 69, 50409, Tartu; edaspidi „meie“) käitatava veebisaidi www.kairikuha.com (edaspidi „teenus või „veebisait“) kasutamist. 

Teenuse kasutamise eeltingimuseks on kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga nõustumine ja nende täitmine. Need tingimused kehtivad kõikide külastajate ja kasutajate suhtes, kes soovivad teenustele juurde pääseda ja neid kasutada. 

Isikuandmed

Kui Sa tellid meie saidi kaudu teenust või kasutad kontaktivormi, siis kogume Sinu kohta isikuandmeid. Sellise teabe suhtes kehtivad meie privaatsussätted, millega saab tutvuda sellel saidil.

Ostud

Kui Sa soovid osta veebisaidi kaudu pakutavat toodet või teenust (edaspidi „ost“), pead esitama enda kohta teatavad andmed (näiteks krediitkaardi andmed Paypali kontole, ja kohaletoimetamise andmed).  

Teenust kasutades tagad, et Sul on õigus kasutada ostu tegemisel kasutatavat krediitkaardi või muud maksemeetodit ning et Sinu esitatud andmed on korrektsed ja täielikud. 

Teenuse osutamine võib eeldada kolmandate isikute kasutamist maksete tegemiseks ja ostude sooritamiseks. Teavet esitades annad Sa õiguse edastada vastav teave kolmandatele isikutele privaatsuspoliitika alusel. 

Meil on õigus tühistada teenuse ost, kui teenus või kaup ei ole kättesaadav või siis, kui tellimuses esineb vigu. Meil on õigus tühistada ost siis, kui on põhjust arvata, et see on tehtud pettuse teel või muud ebaseaduslikku võtet kasutades. 

Saidi muutmine

Me ajakohastame pidevalt toodete ja teenuste pakkumist veebisaidil. Mõnikord võib selles protsessis esineda viivitusi, mistõttu võib veebisaidil esineb teave olla vananenud või ebatäpne. 

Seepärast on meil õigus uuendada ja muuta teavet ning parandada vigu ilma eelneva etteteatamiseta. 

Turundus

Kui Sa liitud meie uudiskirjaga, saadame Sulle teavet meie selliste toodete ja teenuste kohta, mis võiksid Sulle huvi pakkuda. Sa võid uudiskirjast alati loobuda.

Küsimuste tekkimisel palun võta ühendust aadressil kairi@kairikuha.com

Intellektuaalomandiõigused

Kõik käesoleval saidil sisalduv materjal ja sellega seonduvad intellektuaalomandiõigused kuuluvad meile (v.a tasuta andmebaasidest kasutusse võetud intellektuaalomandiõigusega kaitsmata fotod, millel on esitatud vastav märge).

Veebisaidil leiduvaid materjale on lubatud kasutada vaid isiklikul otstarbel ja muutmata kujul. Illustratsioone, foto-, video- ja audiomaterjale ei ole lubatud kasutada eraldi nendega koos käivast tekstist.

Viidad meie saidil

Võime lisada oma saidile viitasid kolmandate isikute saitidele ja allikatele. Need on esitatud vaid teabe eesmärgil ega tähenda asjaomase saidi või allika heakskiitu. Meil puudub igasugune kontroll kolmandate isikute saitide sisu ja allikate üle ning me ei vastuta nende kasutamise eest.